У бізнес-центрі “Булгаков” відкрився супермаркет Novus.

25.05.21

БЦ “Булгаков” сповідує якірний підхід при здачі в оренду приміщень, тому ми раді вітати супермаркет Novus як довгострокового та надійного партнера. На першому поверсі бізнес-центру знаходяться площі для сервісів, більшість з якої займає продуктовий супермаркет.

Раді висловити слова вдячності надійній управляючій компанії, що здійснює управління об’єктом та має більше 10 років досвіду в сфері комерційної і офісної нерухомості.

Велика прохідність

Вибір БЦ “Булгаков” зі сторони Novus не випадковий. Історична будівля знаходиться в туристичному районі столиці з великим трафіком людей поблизу мікрорайону “Воздвиженка”, Андріївського узвоза, Контрактової площі. Поблизу знаходяться офісні центри, три готелі, посольства.

Унікальна архітектура та класичний стиль фасаду будівлі в той же час зберігає сучасну функціональність для рітейлу. Практичність торгового приміщення забезпечується приточно-витяжною вентиляцією, системами безпеки, охорони та пожежного сповіщення, новими телекомунікаційними системами, додатковою автономною системою живлення

Ми вітаємо вибір супермаркета Новус на користь бізнес-центру “Булгаков”. Потенційним орендарям офісів та торгових приміщень в нашому торгово-офісному центрі класу А зазначаємо, що вдале розташування та наявність якірних трафік утворюючих партнерів – це надійність та підкреслений статус вашого бізнесу. Запрошуємо нових орендарів до співпраці.

Інші новини