Корпус А бізнес центру на Михайла Максимовича був зданий в експлуатацію.

25.05.21

Оренда торгових, офісних та допоміжних приміщень у бізнес-центрі зі зручним розташуванням в Голосіївському районі біля метро Васильківська. Офісні приміщення вільного планування. Розуміючи попит на офіси середньої та невеликої площі – є можливість задовольнити потреби середнього та малого бізнесу.

За запитом орендаря власник приміщення забезпечує реалізацію кухні та санвузла в офісі. Зручність бізнес-центру на Михайла Максимовича для працівників також полягає в наявності паркінгу та пішій доступності станції метро.

Сучасний бізнес-центр біля метро

В центрі встановлені сучасні системи контрольно-пропускного режиму, відеоспостереження, охорони та сигналізації, обладнано санвузли на всіх поверхах, наявні кав’ярня та кафе, зони для відпочинку, місця для паління.

Для орендарів важливі комфорт та ефективні системи, що оптимізують витрати та забезпечують належний рівень для офісного персоналу. Зокрема відзначимо, що технічні характеристики корпусу А бізнес-центру включають енергоефективні фасади та енергозберігаючі віконні системи, міські водопровідні мережі, автономну систему опалення завдяки власній котельні, трансформаторну підстанцію, сучасний інтер’єр та нові інженерні системи. Це дає змогу комфортного довгострокового планування діяльності для орендаря.

Власна юридична адреса в столиці, по вулиці Михайла Максимовича 8, може підкреслити статус вашого бізнесу або просто стати зручною локацією для ваших співробітників. Запрошуємо нових орендарів.

Інші новини