Про Unlock Group

Група компаній створена та працює як майданчик для обговорення, аналізу, інвестування та реалізації бізнес ідей. Одним із напрямків є нерухомість.

Наразі результати девелопменту втілено у трьох об’єктах в Києві, з метою подальшої здачі в оренду офісних та торгових приміщень.

Читати більше

Історія Unlock Group

Компанія однодумців для розвитку бізнесу

2018
Створено холдинг Unlock Group. Сфери інтересів: інвестування, фінансування, просування та супроводження інвестиційних проєктів; аналіз бізнес ідей та їх реалізація; девелопмент комерційної нерухомості з подальшою здачею в оренду; будівництво доріг.
2019
Створено будівельну компанію повного циклу InfraRed. Основним напрямком діяльності є виконання ремонтно-будівельних дорожніх робіт, облаштування супутньої інфраструктури та благоустрій території. Наразі компанія успішно завершила два проєкти на загальну суму 29 595 260 грн.
2020
Реконструйовано застарілі складські приміщення та введено в експлуатацію сучасний бізнес-центр в Києві, по вулиці Максимовича Михайла, 8. Загальна площа торгово-офісних приміщень 8900 кв.м.
2021
Придбано бізнес-центр «Булгаков» на Подолі в Києві. Загальна площа торгово-офісних приміщень 6335 кв.м. Прагнення до досконалості в облаштуванні робочого простору з одночасним збереженням історичної автентичності спонукало нас інвестувати у цей проєкт.

01 Наші цінності

Ми віримо, що найкращі бізнес ідеї потребують швидкого та вигідного фінансування. Цінність нашим клієнтам, партнерам, команді ми забезпечуємо через доступ до людей та фінансових ринків.

02 Наша філософія

Досвід холдингової компанії та наш людський капітал допомагають вирішувати сучасні виклики при інвестуванні в бізнес.

Стратегічно ми покладаємося на дослідження, аналіз ринку та попиту, використання сучасних технологій, застосування інновацій. Ми приділяємо увагу розбудові надійного партнерства.

03 Наша стратегія

Бізнес — це люди та ідеї. Розуміючи це, ми відкриті до бізнес ідей, які потім аналізуємо, з подальшим можливим інвестуванням та наданням фахової, технічної, комерційної та правової підтримки.

Результативна співпраця з партнерами запорука довгострокових ділових відносин.

Наші проєкти3